×
O projekte Hrubá stavba Domy na kľúč Video 360 Panorámy 3D Vizualizácie
Domy na kľúč

Po zakúpení hrubej stavby nasleduje ešte veľa práce pokiaľ si vo svojom novom dome na kľúč spokojne vyložíte nohy na stôl a môžete relaxovať. Pozná to snáď každý z nás - výber kuchynskej linky, kúpelňa, výber materiálov a doplnkov, ich následné zladenie, výber typu podlahy atď atď. Pomôžeme vám s tým? Od 3D návrhov interiéru realizovaných našimi talentovanými dizajnérmi, cez nákup všetkých potrebných materialov a zariadení, montáž a inštalácia rozmanitých prvkov inteligentných domácností až po finálne zariadenie nábytkom podľa vášho výberu. Firma Baumassnahme to rada vyrieši za vás, alebo ešte radšej - spolu s vami! Skúste sa inšpirovať našimi 3D kreáciami.

Váš budúci dom na Tramínovej je

Inteligentný

Na inteligentné ovládanie celého domu myslíme už pri jeho projektovaní. Technológie potrebné pre reguláciu energií, integrácie kamerových systémov, ovládania rôznych multimediálnych zariadení a mnoho ďalších tak vieme veľmi efektívne, sofistikovane a štýlovo zakomponovať do Vášho nového domu.

Nízkoenergetický

Výberom nízkoenergetického domu šetríte nielen životné prostredie, ale aj vaše peniaze. Garanciu mesačných nákladov do výšky 100 Eur vám vieme zaručiť pri dodržaní nami navrhnutých riešení. Je to jeden z kľúčových faktorov pri finalizácii vašej hrubej stavby do formy domu na kľúč.

Otvorený kreativite

Zapáčili sa vám naše vizualizácie? Napadlo vás aj “niečo Vaše”? Spojte vašu predstavivosť s našimi skúsenosťami a staňte sa dizajnérom vlastného bývania! Buďte pri tom od prvotných nápadov, cez 3D modelovanie a animácie, až po samotnú realizáciu potrebných prác.

Chcem viac informácií

Poskytnite nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať v priebehu 24 hodín.

Rýchly kontakt

Zavolajte nám na 0949 330 659
Zavoláme Vám na

Kvalita bez kompromisov